Propa Çalışma Gün ve Saatleri

Sevgili Propa Üyeleri,

Propa’nın çalışma gün ve saatleri aşağıdaki gibi olup siparişlerinizi verirken teslim süresi ile ilgili olarak bunu dikkate almanızı öneririz.

 

Pazartesi         : 08.30 – 18.30

Salı                  : 08.30 – 18.30

Çarşamba       : 08.30 – 18.30

Perşembe       : 08.30 – 18.30

Cuma              : 08.30 – 18.30

Cumartesi       : Kapalı

Pazar              : Kapalı


Öğlen yemek tatil saati 12:30-13:30 arası olup, ayrıca bütün resmi gün ve tatillerde de Propa kapalıdır.

Mesai günleri içerisinde verdiğiniz siparişler, sipariş departmanı tarafından gerekli kontrollerden geçirildikten sonra (kredi limiti, ödeme şekli, kampanyalar, teslimat adresi değişikliği vb.) eğer bir sorun var ise sizinle iletişime geçilir, eğer siparişinizde her hangi bir sorun yoksa faturası kesilmek üzere muhasebe departmanına gönderilir.

Gün içerisinde faturası kesilen siparişleriniz hazırlanıp gönderilmek üzere takip eden iş günü depoya sevk edilir. Depoya sevk edilen siparişler sevk edildiği gün içerisinde kargoya verilir.

Örnek1; Pazartesi günü vermiş olduğunuz siparişler salı günü depodan çıkar.

Depo çıkış tarihi itibariyle Ankara’ya kadar olan bölgelerde 2 iş günü, Ankara’nın doğusunda kalan bölgelerde ise aktarma nedeni ile 3 iş gününde tarafınıza ulaştırılır.

Sipariş verdiğiniz tarih itibariyle Ankara’ya kadar olan bölgelerde 3 iş günü, Ankara’nın doğusunda kalan bölgelerde ise aktarma nedeni ile 4 iş gününde tarafınıza ulaştırılır.

Sipariş tarihiniz takiben 4 iş günü içerisinde siparişlerinizin elinize ulaşmaması halinde 5. Gün şirketle irtibata geçiniz.

Kampanya dönemlerinde yoğunluktan dolayı bu süre aşılabilir. Bu dönemlerde de Sipariş tarihiniz takiben 4 iş günü içerisinde siparişlerinizin elinize ulaşmaması halinde 5. Gün şirketle irtibata geçiniz

Örnek2; Cuma günü vermiş olduğunuz siparişler cumartesi ve pazar günleri şirketin kapalı olması nedeni ile pazartesi günü işleme alınır ve salı günü depodan çıkar. Depo çıkış tarihi itibariyle Ankara’ya kadar olan bölgelerde 2 iş günü, Ankara’nın doğusunda kalan bölgelerde ise aktarma nedeni ile 3 iş gününde tarafınıza ulaştırılır.

Sipariş verdiğiniz tarih (Cuma) itibariyle Ankara’ya kadar olan bölgelerde 5 iş günü, Ankara’nın doğusunda kalan bölgelerde ise aktarma nedeni ile 6 iş gününde tarafınıza ulaştırılır.

Sipariş tarihiniz takiben 6 iş günü içerisinde siparişlerinizin elinize ulaşmaması halinde 7. Gün şirketle irtibata geçiniz.

Kampanya dönemlerinde yoğunluktan dolayı bu süre aşılabilir. Bu dönemlerde de Sipariş tarihiniz takiben 6 iş günü içerisinde siparişlerinizin elinize ulaşmaması halinde 7. Gün şirketle irtibata geçiniz.

Başarı dileklerimizle

propa-logo